Sandisk’ten USB’de yenilik

Sandisk’ten USB’de yenilik

Flash depolama çözümlerinde önde gelen firmalardan olan SanDisk, zarif ve dayanıklı tasarımı ile hem mikro USB hem de USB 2.0 bağlayıcı özellikleri taşıyan SanDisk Ultra Dual USB Sürücü‘yü duyurdu.

Sandisk Ultra Dual, akıllı telefon,tablet ve mobil chazların kullanıcılarının fotoğraf,medya ve önemli dosyalarını güvenli bir şekilde bilgisayarlarına aktarmalarına veya yedeklemelerine olanak tanımaktadır.

Tak ve çalıştır

SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, Android destekli bir akıllı telefon veya tabletin mikro USB bağlantı noktası ve bir bilgisayarın USB bağlantısı aracılığıyla içerik aktarmanın çok kullanışlı bir yolunu sunuyor. SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, sadece USB on-the-go (OTG) desteği olan mobil cihazlara bağlanarak ‘tak çalıştır‘ depolama kapasitesiyle 64 GB’ye kadar erişim sağlayabiliyor. Buna ek olarak sürücünün ikili USB bağlantı noktaları, bağlantıların kesilmesine ve veri kaybına yol açmayan geri çekilebilir kapak özelliği taşımakta.

 

Memory Zone ile içerik yönetimi çok kolay

SanDisk, Google Play üzerinden indirilebilen SanDisk Memory Zone uygulaması ile dahili ve harici telefon hafızalarında bulunan dosyalarını; yönetme, görüntüleme, kopyalama, yedekleme ve hatta mobil cihaz belleklerindeki boş yer sorununu hafifletme açısından da; çok daha iyi bir şekilde düzenleyebilecekler.