İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım firması olarak, “Web Sitesi Olmayan Firma Kalmasın” sloganıyla çıktığımız bu yolda; 3 yılımıza özel olarak yenilikçi bir kampanyaya imza atıyoruz.

Yeni “Türk Ticaret Kanunu” kapsamında işletmelerin web sitesi bulunması ve içerik olarak sitede adres, banka, vergi numarası vb. bulunması zorunluluğu getirilmiştir. Uzman ekibimizin, yazılımını geliştirdiği Kurumsal Paketimizi kampanya kapsamında;
“Hosting + Domain”, ” Kullanıcı Dostu Yönetim Panelli” ve “16 farklı seçenek” ile birlikte 499TL‘ye siz müşterilerimize sunuyoruz.

İşletmenizin İzmir ve Türkiye firmaları arasında öne çıkarılması için SEO (Search Engine Optimization) ve Google Adwords ; iş dünyasında vizyonunuzu en iyi şekilde yansıtmak için Kurumsal Kimlik, Logo ve Kartvizit Tasarımı, 360 derece Çekim, gibi diğer hizmetleri de İzmir’in web tasarım şirketi olarak sağlamaktayız.

Konu ile ilgili bilgilendirme için 0232 250 1 932 no’lu telefonumuzdan ulaşabilir veya bir kahvemizi içerken bilgilendirme ve referanslarımıza bakabilmek için Birleşmiş Milletler Caddesi No:44 (Varyant Fatih Camii karşısı) bulunan ofisimize gelebilirsiniz.