İkinci İstanbul PHP Konferansı 3 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenleniyor

İkinci İstanbul PHP Konferansı 3 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenleniyor

İlk kez geçen yıl organize edilen İstanbul PHP Konferansı bu yıl 3 Mayıs 2014 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşecek. Etkinlik ikinci yılında özellikle uluslararası konuklarıyla dikkat çekiyor.

PHP Konferansı, geçen sene olduğu gibi, yalnızca PHP’nin değil, web yazılımı ile ilgilenen herkesin ilgilendiği teknolojilerin konuşulacağı bir etkinlik olacak. Büyük bölümü açıklanan etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

Başta da söylediğimiz gibi etkinliğin bu sene yurtdışından da konuşmacıları bulunuyor. Bu isimlerden biri PHP’nin öne çıkan framework’lerinden Symfony’nin arkasındaki şirket Sensio Labs’ın eğitim departmanının başındaki isim olan Hugo Hamon. Bir diğer konuksa RabbitMQ hakkında bugüne kadar çeşitli kitap ve kütüphaneler yazmış olan Alvaro Videla.

Etkinliğin şu ana kadar açıklanmış olan yerli konuşmacıları arasında Limango’dan Osman Üngür, Sony’den Lemi Orhan Ergin, Enuygun.com’dan Ramazan Korkmaz ve Taşıt.com’dan Suat İmamoğlu bulunuyor.

Biletler ücretsiz, elinizi çabuk tutun

3 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan etkinliğe katılmak istiyorsanız elinizi çabuk tutup ücretsiz olan biletlerden bir tane edinmenizi tavsiye ediyoruz.