Mobil İzmir uygulaması güncellendi

Mobil İzmir uygulaması güncellendi

İzmirlilerin akılı telefonları ve tabletleriyle istedikleri zaman, Kenkart bakiyelerini, eczane, su kesintisi, yakın otobüs duraklarını, metro-vapur-izban saatlerini öğrenebildikleri İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait mobil hizmet uygulaması “Mobilİzmir” güncellendi.

Yeniliklerden ilki Eşrefpaşa Hastanesi’nde tahlil yaptırmış olan İzmirliler tahlil numaralarını “Hizmet Rehberi” altında “Tahlil sonuçları” bölümünden girerek sonuçlarını öğrenebilecekler. Aynı bölüm altında bulunan “Hemşehri İletişim Merkezi (HİM) Başvuru” bölümünden öğrenmek istedikleri ve olumsuz olarak bildirmek istedikleri konuları belediyeye iletirken; “Hemşehri İletişim Merkezi (HİM) Sorgu” bölümünden de başvurularının takibini sağlayabilecekler.Ayrıca uygulama sayesinde nöbetçi eczanelerin bilgilerini öğrenmenin yanında ulaşım haritalarına da erişebilirler.

Uygulamayı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi “www.izmir.bel.tr” adresi üzerinden veya Google Play , AppleStore ve WindowsPhone adreslerinden indirebilirsiniz.